דיגיטל ו- E-commerce

אנו מתמחים בהשגת תוצאות משימוש בדיגיטל ככלי שיווקי, מיתוגי ומכירתי. אנו מומחים בניתוח צרכי העסק שלך ובהתאמת פתרונות טכנולוגיים חכמים שיביאו להתייעלות וישפרו תוצאות עסקיות – במינימום זמן וכסף
היתרונות שלנו
  • ראיית מנכ"ל רחבה וחיבור לתוצאות

  • 15 שנות ניסיון בייזום, בהקמה ובניהול של מיזמים בדיגיטל (אינטרנט, מובייל, אפליקציות, שירותי תוכן, פורטלים, חנויות וכיוב')

  • ניסיון רב שנים בניהול קמפיינים מורכבים בדיגיטל: מיתוג והגברת מודעות, יצירת לידים, הגברת מכירות, הורדת אפליקציות וכיוב'.

  • ידע מעמיק בכלל היבטי ניהול נוכחות דיגיטלית Digital presence

  • הבנה טכנולוגית המאפשרת קבלת החלטות בתוך בליל של מונחים טכניים המשתנים מידי יום
  • יכולת ניתוח חדה בין עיקר וטפל, בין יכולת נדרשת ל"פיל דיגיטלי לבן" שלא יעשה בו שימוש
  • ניסיון בעבודה עם חברות גדולות ועם יזמים וסטארטאפים בתחילת דרכם

'מלכודת הדבש' של הדיגיטל מפילה עסקים וחברות רבים.

פגשנו עשרות דוגמאות של חברות שהתחילו תהליכי עבודה לא נכונים ושילמו על כך ביוקר, גם במונחי איבוד זמן, גם בתסכול רב ובעיקר בבזבוז אדיר של כסף.

אנחנו עושים דיגיטל ו- E-commerce אחרת. אנו תמיד מתחילים מהגדרת מטרות עסקיות ברורות לפעילות בדיגיטל. ההגדרות האלה יעזרו לך ולנו לענות על השאלה "האם זה משרת את המטרות?" – שאלה שעולה בראשית התהליך, וחוזרת בנקודות רבות במהלכו של כל תהליך דיגיטל או E-commerce, בהן נדרשת קבלת החלטות.

אנחנו יודעים להשיג מטרות שיווקיות ולייצר מכירות באמצעות פרסום בדיגיטל על כל גווניו וצורותיו. אנחנו יודעים לאפיין מוצרים ופלטפורמות דיגיטליות שיתמכו בחזון העומד בבסיסם, אבל גם במודל עסקי בר-קיימא. אנחנו יודעים להקים ולנהל חנויות e-commerce רווחיות ומניבות – אנחנו יודעים לעשות דיגיטל שמשרת מטרות ומניב תוצאות.

 

בשנים האחרונות אנו מלווים חברות וארגונים בתהליכי בחירת והטמעת פלטפורמות טכנולוגיות כגון ERP, CRM, מערכות לניהול הזמנות ושרשרת אספקה וכד'. אנו מאפיינים את הצרכים, מאתרים את הפתרונות, מנהלים תהליך סדור לבדיקת התאמתם ומובילים את המו"מ מול ספקי השירות עד לפתרון.

משימות שביצענו בתחומי דיגיטל ו- E-commerce