הקמת מיזם או עסק חדש

ליווינו מקרוב תהליכי הקמה של עסקים מיזמים וסטארט-אפים חדשים בתחומים שונים.
אנו מתמחים במיקוד היזמים בשאלות הקריטיות וביישום שיטות עבודה ופתרונות המשפרים את סיכויי הצלחתם
  • ניסיון עסקי עשיר וחוש עסקי מפותח

  • יכולת ניתוח והסתכלות דרך 3 המשקפות השונות: יזם, מנכ"ל ואיש עסקים

  • ניסיון מעשי בעבודה עם סטארטאפים, עם חברות יצרניות, עם ארגונים ועם יזמים פרטיים

  • ניסיון רב בהובלת תהליכי פיתוח עסקי מורכבים במגוון תחומים מגזרים וטריטוריות

  • ניהול בפועל של מאות משאים ומתנים עסקיים

  • יצירתיות הנשענת על יכולת אנליטית גבוהה

היתרונות שלנו

אנחנו אוהבים ומוקירים אנרגיה יזמית, אולי בגלל שלנו בטאסק פורס יש אנרגיה כזו בכמויות מסחריות. אחרי שעבדנו עם עשרות יזמים, צעירים ובוגרים, מתחומים שונים, אנו מכירים היטב גם את הסיבובים המסוכנים במסע היזמי. את ההתעלמות מהמציאות או מהנתונים, את הדחף לקצר ולדלג על תהליכים חשובים ובעיקר את חוסר הידע, לעיתים הבסיסי, שיש לאותם יזמים בטרנספורמציה מיזמים לבעלים של עסק או למנהלים.

ב- TASKFORCE קיים שילוב ייחודי בין רוח יזמית, ניסיון ניהולי בכיר ואינסטינקטים מחודדים של אנשי עסקים. את כל אלה אנו מעמידים לרשותך היזם בדרך 'מרעיון לעסק' – יחד נפצח עד הסוף את הרעיון, נגדיר את הבידול, נחדד את המודל העסקי ונעבד לפתרונות מעשיים את כל שאר הסוגיות שבסיס היזמות שלך.

אנחנו עוזרים ליזמים לכתוב תוכנית עסקית לאנשי עסקים©, שהיא כלי עבודה פרקטי ולא פרויקט גמר באוניברסיטה או חוברת שמגישים לבנק, תומכים בתהליכי קבלת ההחלטות, מייעצים במו"מ המסחריים ובאופן כללי – לוקחים, יחד עם היזם, את הבייבי שלו, ומלמדים אותם לעמוד, ואז ללכת, ואז לרוץ ובסוף – לעוף לשמיים.

יזמים בני 25 עם האפליקציה החמה הבאה או יזמים בוגרים היוצאים לעצמאות אחרי קריירה ארוכה כשכירים. יזמים עם אלגוריתם בתחום החיזוי או יזמים המקימים עסק בתחומי השירותים, הקמעונאות או האינטרנט – אנחנו נרוץ איתכם קדימה, נשפר את סיכויי הצלחתכם ותוך כדי נחסוך לכם הרבה טעויות, זמן וכסף.

משימות שהובלנו בנושא הקמת עסק או מיזם חדש