ניהול מו"מ | קנית מכירת עסקים

ניהלנו מאות תהליכי מו"מ מורכבים בתחומים שונים. עסקאות ליצירת שיתופי פעולה, מו"מ לייצוג חברות בינלאומיות, מו"מ למכירה / קניה של חברות או לכניסה / יציאה משותפויות ועוד ועוד. כאנשי עסקים אנו מבינים את נקודת המבט ואת האינטרסים שלך ואנו נעזור לך להתגבר על המכשולים, לנהל את המו"מ, לקבוע את שווי העסקה ואת התנאים הנכונים ולהוציאה לפועל
  • ניהול בפועל של מאות משאים ומתנים עסקיים בתחומים ובתעשיות שונים

  • ניסיון בניהול מו"מ בישראל ובעולם
    יצירתיות הנשענת על יכולת אנליטית גבוהה

  • תהליך הכנה וניתוח סדור לפני המו"מ ליצירת תמונה מפורטת של העסקה האופטימלית

היתרונות שלנו

אנחנו פוגשים מנכ"לים ובעלי עסקים רבים שיודעים שיש פוטנציאל בעסקה למכירה או רכישה של חברות, כניסה לשותפות, מיזוגים וכד' - אבל נמנעים אפילו מחשיבה על האופציות הללו בשל המורכבות והחששות שמלווים תהליכים כאלה.

לעיתים מדובר בעסקים שהוקמו לפני 20 או 30 שנה ואין בהם דור ממשיך. לעיתים מדובר בעסקים משפחתיים שבהם אחד הבעלים (אח / אחות) רוצים לצאת מהחברה ולא יודעים איך להניע את המהלך ולעיתים מדובר בעסקים שקיבלו הצעה מגורם שלישי המעוניין להכנס כשותף ופסלו אותה על הסף רק בגלל שלא ידעו להעריך את שווי הפעילות שלהם ולתת תג מחיר לתועלות שיכולות לצמוח ממהלך שכזה.

אנחנו תמיד מתחילים תהליכי מכירה / קניה / כניסה או יציאה משותפות בניתוח ובתכנון. לומדים את העסק, את הצד השני לעסקה, את נתוני השוק ואת הסיטואציה הספציפית שבה נתון הצד אותו אנו מייצגים ובונים תוכנית פעולה מפורטת למו"מ - מטרות, מרווחי פעולה, אינטרסים, עמדות, תנאים מסחריים ועוד.

הרבה פעמים מספרים לנו שהתייעצו עם רואה החשבון או עם עורך הדין של החברה ושהוא חושב X או Y. ברוב המקרים אנו מוצאים שהאמת העיסקית לא נמצאת שם, וכי גישה עסקית וניהולית כמו שאנו מביאים לשולחן תעשה את ההבדל בין עסקה מוצלחת לבין מו"מ עקר ויקר.

מו"מ שהובלנו לרכישת / מכירת עסקים ולכניסה לשותפויות