12 הטעויות של רוב בעלי העסקים


ייעוץ עסקי יועץ שיווק עסקי גיל וייט TASKFORCE

לאחר מעל ל- 20 שנות קריירה כמנהל בכיר במגוון תחומים הקמתי את TASKFORCE ייעוץ עסקי ומאז, ב- 6 השנים האחרונות, שימשתי כיועץ עסקי וביצעתי ייעוץ עסקי לעשרות יזמים, בעלי עסקים ומנהלים. עזרתי להם להקים ולפתח עסקים, לתכנן מהלכים עסקיים, להוציא לפועל(!), לצמוח, לנהל עובדים ומשאבים אחרים, להרוויח ולממש פוטנציאל.


במקביל, פגשתי עשרות יזמים נוספים, בתחומי הטכנולוגיה והשירותים, במסגרת פעילותי כמנטור עסקי בהתנדבות באקסלרטורים שונים.


זה די מדהים כשחושבים על זה, אבל היום אני יכול לומר בביטחון:

כמעט כל בעלי העסקים והיזמים עושים את אותן טעויות ונופלים באותם מקומות... וזה לא משנה אם הם נדל"ניסטים, רואי חשבון, מעצבים מסוגים שונים, סוכנויות דיגיטל, מסעדנים, אמנים, בעלי חנויות e-commerce, מנהלי מכללות, בעלים של מכוני כושר, מותגי אופנה, חברות הפצה או מדיה, עסקים בתחומי התיירות, סטארטאפים טכנולוגיים ועוד ועוד.


התובנות האלה הביאו אותי לכתוב ולהעביר את ההרצאה "12 הטעויות שרוב בעלי העסקים עושים". הרצאה כיפית, בגובה העיניים והם המון תובנות פרקטיות שכל אחד ואחת יכולים ליישם בעסק שלהם כבר ממחר בבוקר.


בערוץ היוטיוב של TASKFORCE פיתוח ייעוץ עסקי תוכלו למצוא קטעים מתוך ההרצאה ולהתרשם בעצמכם (אשמח לשמוע מה חשבתם בתגובות).


תמונות אלה צולמו בהרצאה 12 הטעויות של רוב בעלי העסקים שהתקיימה במתחם העסקים VIBE בנתניה:לפרטים נוספים לגבי ההרצאה, לגבי ייעוץ עסקי או בכלל אנא פנו אלינו אל contact@taskforce.co.il או בטלפון 072-3926750


בהצלחה בעסקים!

גיל וייטעוד משימות עסקיות שהשלמנו בהצלחה